Par vanna vannā

Serviss

Viss ģeniālais ir vienkāršs.
Jums tikai jāsazinās ar "Vanna vannā" operatoru pa tālruni 28814128 vai jāaizpilda pasūtijuma forma PASŪTĪT ,pārējo paveiksim mēs!

Meistars 1-2 stundu laikā bez liela trokšņa un gružiem iemontēs Jūsu vannā pilnīgi jaunu santehniskā akrila vannu ,kura cieši piegulēs pie vecās vannas sieniņām. Jūs iegūsiet pilnīgi jaunu vannu, neko nedemontējot, nelaužot, nevedot.

Visiem SIA "Vanna vannā" meistariem ir vairāku gadu pieredze vannu atjaunošanas servisā, viņi ir profesionāļi savā jomā.

 

Ražošana

Jūsu vannai paredzētā santehniskā akrila čaula tiek ražota šeit pat Latvijā Lielauces pagasta Ražotājos. Mūsu rūpnīcas darbinieku saliedētā komanda sekmīgi strādā jau 10 gadus, termoformējot vannas, paneļus, dušas paliktņus un citus plastikāta izstrādājumus.

Materiāls, no kā vanna tiek izgatavota, ir  biezs ( 6 mm) santehniskais akrils SENOSAN 3000BM , kuru mums piegādā Austrijas firma SENOPLAST  , kas ir viena no augstvērtīgākā akrila ražotājām Eiropas Savienībā. Materiāls ir videi draudzīgs, drošs, antibakteriāls, piemērots arī alerģiskiem cilvēkiem.

Ražojam visas padomju laika čuguna/metāla vannām domātās akrila čaulas, kā arī 15 veidu pēcpadomju laika vannu akrila čaulas.

Kvalitāte

Visi vannu izejmateriāli ir Eiropas Savienībā sertificēti, videi un cilvēkam droši. ISO sertifikāti apliecina to kvalitāti.

Galvenais izejmateriāls - akrila loksne- ir izgatavaota Austrijas firmā SENOPLAST.

Izmantojam Vācijā VIEGA ražotos sifonus, kuru pārplūdes un noplūdes virsējās daļas, kā arī ķēdīte, izgatavoti no nerūsējošā tērauda.

Papildus materiāli tiek iepirkti no tādām firmām ,kā Beļģijas  Den braven, Igaunijas Wolf group u.c.

Jaunais akrila ieliktnis ir pilnībā drošs pat maziem bērniem un alerģiskiem cilvēkiem.

Ja Jums ir svarīga cilvēka ietekme uz vidi, tad šis ir vispareizākais veids, kā, saglabājot komfortu, radīt vismazāko adpraudējumu dabai. Jūs taupīsiet dabas resursus.

Garantija

Vai zinājāt, kādu garantiju sniedz santehnikas veikalos uz standarta akrila/metāla/čuguna vannām , kuru cenas svārstās no 100 līdz 300 eiro? Tie ir tikai 2 gadi.

Mēs, savukārt, sniedzam 5 gadu rakstisku garantiju gan uz vannu, gan mūsu meistaru darbu. Kādēļ tik daudz? Tādēļ, ka esam gan ražotāji, gan servisa sniedzēji- mēs atbildam par visu! Esam droši par sava paveiktā darba kvalitāti- to apliecina arī mūsu nu jau 17 gadu ilgā pieredze  vannu atjaunošanas jomā.

Mūsu vannasvidējais kalpošanas ilgums ir 15 gadi. Savukārt, vidējas kvalitātes akrila vanna, ko pērkat veikalā, var nokalpot 3-5 gadus, bet vannas emaljas atjaunošana, to krāsojot, vidēji 1-3 gadus.

a Jums jau sen gandarījumu nesniedz savu laiku nokalpojusī un pievilcīgumu zaudējusī čuguna vai metāla vanna, tad mēs esam tie, kas šo problēmu atrisinās ātri, izdevīgi un droši. Jums nebūs jālauž vannas istabas sienu flīzes, lai demontētu veco vannu, Jums nebūs jātransportē jaunā vanna un jāveic tās montāža, kā arī apdare. Jūs ieekonomēsiet savu laiku un naudu:

Atsauksmes

Jānis, Rīga
Māra, Vandzene