Jautājumi / Atbildes

Ar ko tehnoloģija „Vanna vanna’’ atšķiras no jebkuras vannu restaurēšanas ar krāsošanas vai liešanasmetodi?

Vanna vannā tehnoloģija nav salīdzināma ar vannas atjaunošanu, izmantojot krāsu vai krāsas un epoksīda sveķu maisījumu ( lai arī cik profesionālos vārdos šo pasākumu nenosauktu). Ja vannas krāsas maisījums  tiek uzklāts ½ -2 mm biezumā, tad Vanna vannā čaulas biezums ir 5-6 mm, pie tam starp vannām ieklātās putas dod papildus skaņas izolāciju un siltuma efektu. Pret krāsotu vai uzlietu vannu ir jāattiecas ar lielu pietāti- jāizslauka pēc katras saslapināšanas, kā arī nedrīkst tajā lietot vannu sāli. Ar Vanna vannā ieliktni nekas tāds nav jāievēro- jaunās vannas virsma nevar sākt dzeltēt vai atlobīties pēc šo noteikumu neievērošanas. Krāsošana un liešana, protams, ir lētāks process, bet arī vairākkārtīgi īslaicīgāks. Katrs trešais- ceturtais klients pirms mūsu tehnoloģijas izmantošanas ir mēģinājis atjaunot savu vannu, to patstāvīgi nokrāsojot vai pasūtot krāsotāja/ lējēja pakalpojumu. Bet mēs neesam dzirdējuši ne par vienu gadījumu, ka pēc mūsu tehnoloģijas pielietošanas kāds būtu demontējis ieliktni un nokrāsojis savu vannu. :)

Vannas galā starp vannu un sienu ir atstarpe 15 cm. Vai ir iespējams vannu pagarināt?

Vannas tiek izgatavotas pēc gatavām standarta formām ,kas tiešas kopijas uzstādāmajām vannām, tāpēc Vanna vannā ieliktni pagarināt nevar. 

Kādi un kur ražoti materiāli tiek lietoti vannas uzstādīšanas procesā?

Darba procesā mēs lietojam tikai Eiropas Savienībā ražotus un sertificētus materiālus. Zināmākie zīmoli ir Beļģijas „Den braven”, Vācijas „Viega”, Polijas „Wawin”, Austrijas „Senoplast”, Igaunijas „Penosil”.

Vai Vanna vannā nav slidena?

Vanna ir tikpat slidena kā visas citas metāla, čuguna, akrila vannas. Drošības nolūkos veciem cilvēkiem un maziem bērniem varam ieteikt lietot speciālos vannas pretslīdes paklājiņus.

Vai ir limits cilvēka svaram, kas lieto Vanna vannā?

Speciālus eksperimentus pagaidām neesam veikuši, bet praksē zināms, ka mūsu vannas lieto cilvēki ar svaru virs 120 kg, kā arī divatā. :)

Kas notiks ar vannu pēc daudziem gadiem, kad tā būs savu laiku nokalpojusi? Vai to varēs izņemt ārā un ielikt citu?

Jā, Vanna vannā ieliktni var viegli (apmēram ½ stundā) izņemt ārā un tā vietā iemontēt jaunu.

Vai manas vannas istabas durvis nebūs par šauru, lai ienestu jauno vannu?

Jaunā vanna Jūsu vannas istabā tiek ienesta sāniski un tās dziļums vidēji ir 41-46 cm . Vidējais durvju platums ir 50-80 cm, kas ir pilnīgi pietiekami.

Par cik samazināsies vannas tilpums un par cik palielināsies vannas svars?

Vannas tilpums samazināsies par nepilniem 5 litriem un vannas svars palielināsies par apm. 12 kg.

Vai starp vannām nevarēs iekļūt ūdens?

Starp vannām ūdens iekļūt nevar, jo to garantē sākuma posmā izstrādātā un 14 gadu praksē pārbaudītā vanna vannā uzstādīšanas tehnika. Mēs to garantējam!

Ko darīt, ja vanna ir ieflīzēta, vai būs jālauž flīzes?

Pirms katras vannas uzstādīšanas meistars novērtē situāciju un vienojas ar klientu par veicamajiem darbiem.
Vairumā gadījumu vannas ieliktnis tiek piezāģēts atbilstoši flīzējumam un nekas netiek lauzts. Lai kvalitatīvi iemontētu vannas ieliktni, atsevišķos gadījumos meistars var piedāvāt noņemt flīzējuma maliņu.
Šādās reizēs parasti pēc vannas montāžas tiek veikta vannas apmales dekoratīvā apdare ar speciālu plastikāta līsti.

Cik ātri pēc uzstādīšanas varēs lietot vannu?

Vannu var sākt lietot pēc 12 stundām. Pēc VANNA VANNĀ uzstādīšanas tā tiek piepildīta ar ūdeni, kurš vienmērīgi piespiež jauno vannu pie vecās. Pēc noteiktā laika ūdeni izlaiž un var sākt lietot vannu.

Vai vanna nedzeltēs? Mums ir rūsains ūdens.

Tā kā vannas ieliktņi ir izgatavoti no augstvērtīga santehniskā akrila (Austrijas firma Senoplast, materiāls Senosan 3000BM), rūsains ūdens tām nekaitē. Rūsa vannas virsmai tik vienkārši nevar pieķerties, jo mūsu izmantotajam akrilam praktiski nav poru. Ja ūdens ir ļoti rūsains, vannu ieteicams pēc lietošana izmazgāt ar kādu no kopšanas līdzekļiem un noskalot.

Kā kopt vannu? Ar kādiem mazgāšanas līdzekļiem to kopt?

Jauno vannu -vannas ieliktni -kopt ir ļoti viegli un vienkārši. Mēs iesakām lietot speciālos akrila vannām paredzētos kopšanas līdzekļus, piemēram, Acryl Net un "Золушка".
Ja gadījumā tādi nav pieejami, var izmantot parastos universiālos virsmu kopšanas līdzekļus, kuru sastāvā nav agresīvu skābju un abrazīvu graudu. Kopšanai var izmantot mazgāšanai paredzētu švammi vai lupatiņu. Lūdzu, noskatieties mūsu video- Kā kopt vannu.

Vai var vannot dzīvniekus?

Jā, var vannot dzīvniekus. Šajā gadījumā nepieciešams vannā ieklāt speciālu šim nolūkam paredzētu gumijas vai plastmasas paklājiņu. Šādus vannas paklājiņus var iegādāties celtniecības, saimniecības veikalos.

Vai jaunajā vannā drīkstēs mazgāt tikko krāsotus matus?

Jā ,varēsiet mazgāt tikko krāsotus matus. Vienīgais ieteikums- pēc matu krāsošanas vannu izmazgāt.

Vai var atjaunot vannu, kura ir iepriekš atjaunota ar vannas krāsošanas metodi? Vai vecā nolobījusies krāsa netraucēs VANNA VANNĀ uzstādīšanai?

Var atjaunot arī krāsotu vannu, tas netraucē. Pirms VANNA VANNĀ uzstādīšanas meistars notīrīs nolobījušos krāsas-emaljas kārtu.  Pilnībā notīrīt veco krāsu nav nepieciešams. 

Ko darīt, ja vannas istabā notiek remonts? Kurā brīdī jāliek VANNA VANNĀ?

Parasti VANNA VANNĀ montāža notiek pirms flīžu likšanas. Tātad vispirms jānoņem vecās flīzes, jāizlīdzina sienas, jādemontē vecās kanalizācijas, ūdens vadu caurules un jāveic jauno cauruļu montāža. Tātad VANNA VANNĀ montāža  notiek remonta vidū.
Ja tiek plānots remonts, noteikti iesakām iepriekš sazināties ar mums un kopīgi izanalizēt konkrēto situāciju.

Vai šādi var atjaunot visas vannas?

Atjaunot varam visas padomju laika čuguna un tērauda emaljētās vannas, dažus pirmskara laika modeļus-Ulmaņa laiku vannas, kā arī atsevišķus pēcpadomju laika modeļus.
Nevaram atjaunot akrila, akmens masas, stūra vannas, kā arī vannas ar rokturiem vai izliekumiem.Uzdot savu jautājumu

Jūsu vārds

Jūsu e-pasts

Jūsu jautājums